small pl CAMK logo

Dla gości

Jak do nas dojechać?

 

Sprawdź w GoogleMaps
CAMK na mapie

Z lotniska:

Międzynarodowe lotnisko Warszawa-Okęcie znajduje się w odległości ok. 10 km od CAMK. Najlepsze połączenie z lotniskiem zapewniają taksówki. Od początku czerwca 2012 działa też połączenie lotniska z Centrum Warszawy pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej (SKM) - linia S2 (Okęcie - Dworzec Śródmieście). Rozkład jazdy pociągów linii S2.

 

Pociągiem:

Najbliższym CAMK dworcem kolejowym jest dworzec Warszawa Centralna. Znajduje się w odległości ok. 4 km od Centrum. Najlepsze połączenie z dworca to taksówka lub dowolny tramwaj w kierunku wschodnim (3 przystanki) i potem autobus 108 z Pl. Trzech Krzyży. Rozkład jazdy pociagow

 

Autobusem:

Do CAMK dojeżdżają autobusy 108 z Placu Trzech Krzyży oraz 167 z Woli i Ochoty. W Warszawie dostępne są różnego rodzaju bilety komunikacji miejskiej (autobus, tramwaj, metro): jednoprzejazdowe, czasowe, okresowe. Dokładne informacje, wraz z rozkładami jazdy można znaleźć na stronach www.ztm.waw.pl.

 

Taxi:

Radzimy korzystać z taksówek należących do korporacji. Można je zamawiać (także na lotnisko czy dworzec) telefonicznie. Lista korporacji taksówkowych.