small pl CAMK logo

Treść wpisu

Data utworzena: ,   Data archiwum:

XXIX SEMINARIUM DLA NAUCZYCIELI FIZYKI

ASTRONOMIA W SZKOŁACH PONADPODSTAWOWYCH
Warszawa, 18 – 19 września 2021

 

Szanowni Państwo,

 

podobnie jak w zeszłym roku, z powodu epidemii, Seminarium dla Nauczycieli Fizyki w CAMK odbędzie się WYŁĄCZNIE w ograniczonej formie przez Internet.

 

Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych (nie ma ograniczenia liczby uczestników). Udział w Seminarium jest bezpłatny - PROSIMY NIE DOKONYWAĆ ŻADNYCH PRZELEWÓW DO CAMK.

Spotkamy się na platformie wideokonferencyjnej Zoom. 

Planujemy zajęcia w sobotę, 18 września, w godzinach 11:00 – 13:00 oraz 15:00 – 17:00, a także w niedzielę, 19 września, w godzinach 11:00 – 13:00 i 15:00 – 17:00. W programie przewidujemy: wykłady znanych astronomów, informacje o międzynarodowych programach szkolnych amatorskich obserwacji, wystąpienia uczestników Seminarium. Szczegółowy program zostanie ogłoszony na początku września.

 

Informacje techniczne.

 

Począwszy od tej edycji Seminarium będzie obsługiwane w naszym systemie konferencyjnym - Indico, w kategorii Popularyzacja: https://events.camk.edu.pl/category/9/.

Strona tegorocznego Seminarium to: https://events.camk.edu.pl/event/15/ .

Po wejściu na tą stronę można zmienić język systemu na polski (w prawym, górnym rogu strony). Następnie klikamy przycisk “Zarejestruj się”.

Rejestracja na Seminarium wymaga posiadania konta w systemie Indico. Konto umożliwi również rejestrację na przyszłe wydarzenia.

Proszę kliknąć przycisk "Zaloguj się..." (nawet jeśli nie mamy konta).

Posiadacze konta logują się i wypełniają formularz rejestracyjny.

Pozostałe osoby wybierają opcję utworzenia nowego konta. Następnie podajemy adres email na który będzie wysłana wiadomość weryfikująca, czekamy na wiadomość od webmaster-indico@camk.edu.pl i klikamy w podany w niej link weryfikujący. Otworzy się nowa strona na której kończymy zakładanie konta podając brakujące dane (* oznacza pola wymagane). Po założeniu konta będziemy automatycznie zalogowani i przeniesieni do formularza rejestracyjnego na Seminarium, który wypełniamy.

Po wypełnieniu formularza zostanie wysłany automatyczny email z potwierdzeniem.

 

Oprogramowanie Zoom można pobrać na stronie: https://zoom.us/download. Przed Seminarium zorganizujemy spotkanie testowe dla nowych użytkowników tej platformy.

 

W przypadku problemów prosimy o kontakt na adres:

 

semnau@camk.edu.pl

 

Pozdrawiam,

Stanisław Bajtlik

Archiwa


Kategorie