XXVIII SEMINARIUM DLA NAUCZYCIELI FIZYKI

ASTRONOMIA W SZKOŁACH PONADPODSTAWOWYCH
Warszawa, 18 – 20 września 2020

Szanowni Państwo,

w tym roku, z powodu epidemii, Seminarium dla Nauczycieli Fizyki w CAMK odbędzie się WYŁĄCZNIE w ograniczonej formie przez Internet. Szczegóły techniczne zostaną Państwu przesłane najpóźniej w pierwszych dniach września. W programie przewidujemy: wykłady znanych astronomów, informacje o międzynarodowych programach szkolnych amatorskich obserwacji, wystąpienia uczestników Seminarium.

Ze względów technicznych utrzymujemy konieczność zarejestrowania swojego udziału (musimy znać liczbę uczestników) na dotychczasowym elektronicznym formularzu, na stronie CAMK (oczywiście, z pominięciem punktu dotyczącego posiłku wegetraiańskiego), w terminie najpóźniej do 5 września 2020.

ZA UDZIAŁ W TYM INTERNETOWYM SEMINARIUM NIE BĘDZIEMY POBIERAĆ ŻADNYCH OPŁAT. PROSIMY NIE DOKONYWAĆ ŻADNYCH PRZELEWÓW DO CAMK.

Pozdrawiam,
Stanisław Bajtlik